Ege Riitsalu

Teenused

Riksi püstkoja Hingespaa Hiiumaal

Ootan sind Hiiumaale, kus paradiisilised maastikud ja rahulik atmosfäär sulavad kokku Riksi püstkotta, luues ainulaadse oaasi saare looduses.

Riksi püstkoda on loodud ümber energiasamba ning see on imeline paik, kus aeg justkui peatub ja sul on võimalus:

  • olla üksinda oma mõtetega,
  • toetada oma  tervenemisprotsesse ja leida sisemist tasakaalu,
  • hingata sisse Hiiumaa puhta õhu värskust,
  • lasta lihtsalt ajal voolata omas tempos,
  • nautida looduse ehedust ning ühendust enda ja ümbritseva maailmaga.

Meie Hiiumaa kodu lähedal metsatukas on mu abikaasa Lauri poolt 2019. aastal energiasambale ehitatud muinasjutuline Riksi püstkoda. See on tõeliselt unikaalne ja eriline koht, mille sarnast mujalt ei leia.

Siin metsatukas puuduvad linnakärast ja valgusreostusest tulenevad segajad ning saad nautida looduse puhtust ja ehedust täielikult.

See imeline koht pakub ideaalset põgenemist igapäeva kiirustamise eest, kus saad lubada endal rahulikult puhata ja loodusest uut energiat ammutada. Riksi püstkoja looduslik puudutus ja toetav energiasammas muudavad selle suurepäraseks paigaks teraapilisteks rännakuteks ja elamusteks. Lisaks on siin tagatud täielik privaatsus, mis võimaldab Sul täielikult lõõgastuda ja end hästi tunda.

Tule avasta Riksi püstkoda, kus saab kokku maagiline loodus ja meeldiv rahu, luues unustamatuid hetki ja inspireerivaid kogemusi.

https://hiiumaa.ee/objekt/riksi-pustkoda/

Hiiumaal asume:

Soovid mõnusat puhkust ühendada teraapiaga? Kirjuta mulle ja arutame asja!

Tee endale kingitus ja tule veeda mõned päevad või miks mitte veel kauem Riksi kojas!

Teenused

Radikaalne andestamine

ÕNNE teraapia ehk Radikaalne andestamine (RA) on teekond süütundest, pettumusest ja kahetsusest andestuse, vabaduseni ja rõõmuni.
Colin Tipping, RA meetodi looja, rõhutab, et meie valik ei seisne mitte kogemuse saamises, vaid selles, kui kaua me selle kogemuse tõttu kannataja rollis püsime. RA aitab vabaneda ohvrimeelsusest ja süütundest ning luua teadlikuma ja rõõmsama elu.

Teenused

Nõustamine / Teraapia

Individuaalne nõustamine on just sinu jaoks, kui vajad mõistmist ja tuge rasketel hetkedel ning soovid oma ellu rohkem selgust ja positiivsust. See on suurepärane võimalus taastada ühendus iseendaga ja maailmaga ning vabaneda negatiivsete emotsioonide haardetest. Olgu tegemist stressi, ärevuse, depressiooni või läbipõlemisega, individuaalne nõustamine aitab sul leida sisemist rahu ja tasakaalu.

Teenused

Bachi õieteraapia

Bachi õieteraapia on loodusravisüsteem, mis kasutab mittemürgiseid taimi, et toetada inimeste emotsionaalset tasakaalu ja heaolu. See sobib kasutamiseks igas vanuses inimestele, sealhulgas lastele, rasedatele ning loomadele. Bachi õieteraapia aitab tasakaalustada negatiivseid emotsioone, tuues esile igaühe parima olemuse ning võimaldades elada täisväärtuslikumat ja rõõmsamat elu.

FAQs

Frequently Asked Questions

Waze rakendus  juhatab Sind kenasti kohale.

Kojas on mugav ja soe. Olemas on elektriradiaator.  Talvisel ajal soovitan vaid soojad sokid kaasa võtta.

Kojas on olemas külmkapp, kapsli kohvimasin (kapslid kohapeal olemas) ja veekeetja. Õues on võimalik gaasipõletil kokata või grillida. Grillsüsi on tarvis endal kaasa võtta. Kokkamiseks ja söömiseks vajalikud nõud on kohapeal olemas.

Soojemal ajal saab oma meeli  õues oleva matkaduššiga kõditada. Võimalus on tellida ka tünnisauna (lisatasu). Metsatukas on ilusa vaatega välikäimla.

Kojas on kaks lavatsit kokku  neljale täiskasvanule ja kaks pisemat lavatsit kuni kahele kuni umbes 8a lapsele.

Riksi püstkoda on tõeliselt unikaalne ja teist sellist ei ole. Saad oma väiksema seltskonnaga nautida privaatsust.

Kontakt

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ees- ja perekonnanimi