Ege Riitsalu

Koolitused erinevatele tiimidele ja kollektiividele

Ootame teie tiimi koolitustele, kus pööran erilist tähelepanu tiimitööle ja enesearengule! “Külalislahkusse abc” ning “Sina ja mina meie tiimis” koolitused on loodud selleks, et edendada külalislahket teeninduskultuuri, aidata teil luua tugevam ja toetavam meeskond ning arendada oma praktilisi oskuseid nii töökohas kui ka isiklikus elus.

koolitus

Õnnelikum ja tervem töötaja = edukam ettevõte.

Koolitused põhinevad minu 20-aastasel teenindusvaldkonna kogemusel erinevates rollides ning 6-aastasel psühhoteraapia ja nõustamise kogemusel. Teemade praktilisus võimaldab neid kohe kasutada nii isiklikult kui ka meeskonna kontekstis, aidates luua sõbralikumat teeninduskeskkonda. Oluline on aeg-ajalt mõelda, kas ühised väärtused ja eesmärgid vajavad täiendamist ning kas tiim vajab toetust konfliktide või murede lahendamisel.

Koolitus sisaldab nii teoreetilist osa, praktilisi harjutusi, juhendatud eneseanalüüsi kui ka vastuseid küsimustele.

Meie koolitused, seminarid ja kogemuslood sobivad nii tiimiüritustele, koolituspäevadele, tööseminaridele kui ka suvepäevadele.
Viin koolitusi läbi teie ettevõttes kohapeal või veebi teel. Soovi korral ka inglise keeles.

koolitus

“Külalislahke klienditeeninduse abc”

Sellel koolitusel uurime praktiliselt külalislahkust ja selle olulisust äri kasvatamisel. Avastame, kuidas edendada suurepärast teenindust, käitumist ja meelelaadi ning hoida kliente ikka ja jälle  tagasi tulemas. Vaatame, kuidas hoida töörõõmu, sära ja fookust ning kuidas mõista erinevaid klienditüüpe ja nendega toime tulla. Lisaks uurime, kuidas pidada vastu ja nautida nii intensiivseid kui ka vaikseid tööperioode ning kuidas ületada takistusi. Koolitusel käsitleme  Pareto printsiipi ja palju muud põnevat, mis aitab arendada teie ettevõtet ja meeskonda ning luua suurepäraseid kogemusi teie klientidele.

Täispikk koolitus kestab 4,5 h koos virgutuspausidega. Võimalik on  tellida ka lühemat versiooni.
Võta julgesti ühendust ja arutame! Võtan arvesse ka erisoove.

koolitus

“Sina ja mina meie tiimis”

on mõeldud kõikidele tiimidele ja kollektiividele, kes soovivad luua üksteist toetavaid suhteid ja edendada iga tiimiliikme praktilisi oskuseid oma vaimse ja füüsilise tervise hoidmiseks. Sel koolitusel uurime tiimi olemust ja olulisust ning õpime looma koostööle tuginevat ja üksteist toetavat keskkonda. Samuti vaatame, kuidas leida ühiseid eesmärke ja väärtusi ning kuidas lahendada muresid, takistusi ja konflikte. Käsitleme  teenuse füüsilisi ja emotsionaalseid väärtusi, toetavaid suhtumisi ning suhtlemise tasandeid. Lisaks jagan praktilisi enesehoidmise ja pingete vabastamise nippe ja tehnikaid, mis aitavad hoida töörõõmu, fookust ja sära ning toetada vaimset, emotsionaalset ja füüsilist tervist. Õnnelikum ja tervem töötaja tähendab edukamat ettevõtet!

Täispikk koolitus kestab 4h koos virgutuspausidega. Võimalik on  tellida ka lühemat versiooni.

Võta julgesti ühendust ja arutame! Võtan arvesse ka erisoove

Koostööpartnerid

Ootame teie tiimi koolitustele!

Ege Riitsalu

kohtuge oma treeneriga

Olen EUROTASe (Euroopa Transpersonaalne Assotsiatsioon) akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut ja Eestis ainus sertifitseeritud Radikaalse andestamise meetodi juhendaja. Praktiseerin Emotsiooni Koodi meetodit ja juhin naistele suunatud toetusringe ning Andestamise ringe. Lisaks olen ettevõtja, tiimi– ja klienditeeniduse koolituste koolitaja, Riksi püstkoja Hingespaa perenaine ja kriya jooga õpilane.

Kontakt

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ees- ja perekonnanimi