Ege Riitsalu

BLOG

Recent Post

Teenused

Radikaalne andestamine

ÕNNE teraapia ehk Radikaalne andestamine (RA) on teekond süütundest, pettumusest ja kahetsusest andestuse, vabaduseni ja rõõmuni.
Colin Tipping, RA meetodi looja, rõhutab, et meie valik ei seisne mitte kogemuse saamises, vaid selles, kui kaua me selle kogemuse tõttu kannataja rollis püsime. RA aitab vabaneda ohvrimeelsusest ja süütundest ning luua teadlikuma ja rõõmsama elu.

Teenused

Nõustamine / Teraapia

Individuaalne nõustamine on just sinu jaoks, kui vajad mõistmist ja tuge rasketel hetkedel ning soovid oma ellu rohkem selgust ja positiivsust. See on suurepärane võimalus taastada ühendus iseendaga ja maailmaga ning vabaneda negatiivsete emotsioonide haardetest. Olgu tegemist stressi, ärevuse, depressiooni või läbipõlemisega, individuaalne nõustamine aitab sul leida sisemist rahu ja tasakaalu.

Teenused

Bachi õieteraapia

Bachi õieteraapia on loodusravisüsteem, mis kasutab mittemürgiseid taimi, et toetada inimeste emotsionaalset tasakaalu ja heaolu. See sobib kasutamiseks igas vanuses inimestele, sealhulgas lastele, rasedatele ning loomadele. Bachi õieteraapia aitab tasakaalustada negatiivseid emotsioone, tuues esile igaühe parima olemuse ning võimaldades elada täisväärtuslikumat ja rõõmsamat elu.

FAQs

Frequently Asked Questions

Seansse saab broneerida läbi kodulehe või kirjutades mulle info@egeriitsalu.com

Kuupäevi on võimalik muuta vähemalt 48h ette teatamisega.

Kokkuleppel võime leida ka muu sobiva aja. Oma erisoovidest saab mulle kirjutada.

Minu praktiline kogemus näitab, et kui sul on online kohtumiseks olemas vaikne, mugav ja turvaline ruum, kus sa saad üksi olla ja end vabalt väljendada, siis on kohtumised sama efektiivsed. Oluline on ka stabiilne internetiühendus.

Võimalus on tasuda sularahas kohapeal või ülekandega ennem kohtumist.

Kojas on mugav ja soe. Talvisel ajal soovitan vaid soojad sokid kaasa võtta.

Waze rakendus  juhatab Sind kenasti kohale.

Kontakt

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ees- ja perekonnanimi