Ege Riitsalu

Ege Riitsalu

Minu kujunemise lugu

Täidan mitmeid rolle, mis kõik on kujundanud mind selleks, kes ma täna olen ning tänu nendele saan oma kliente paremini toetada.

Olen EUROTASe (Euroopa Transpersonaalne Assotsiatsioon) akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut ja Eestis ainus sertifitseeritud Radikaalse andestamise meetodi juhendaja. Praktiseerin Emotsiooni Koodi meetodit ja juhin naistele suunatud toetusringe ning Andestamise ringe. Lisaks olen ettevõtja, tiimi- ja klienditeeniduse koolituste koolitaja,  Riksi püstkoja Hingespaa perenaine ja kriya jooga õpilane.

 Alates 2018. aastast olen tegutsenud terapeudina, pakkudes nii individuaalseid seansse kui ka grupikohtumisi. 

Olen ka naine, abikaasa ja kahe tütre ema ning naudin Hiiumaa looduse ilu ja vabadust. Armastan lugemist, treeninguid ja looduses viibimist ning pühendun enesearengule, tantsule ja joogale. Kokkuvõttes täidan mitmeid rolle, mis aitavad mul oma kliente paremini toetada.

Kuidas minust sai terapeut

Minu tee terapeudiks sai alguse isiklikest kriisidest, tervisemuredest ja varajasest kaotusest. Alustades reikiga ning leides endale sobiva terapeudi, avanes mulle tee sisemise tervenemiseni. Kogetud kogemused olid võimsad ja ilusad, hajutades sisemist valulikkust ja avades uue vaatenurga elule. Mõistsin, et kannatus ei pea olema normaalsus ning avastasin vaba valiku ja võimaluse valida teisiti. See innustas mind süvenema tervenemise protsessidesse ja avas huvi teraapia suunas. Oma kogemuste ja sisemise huviga suundusin teraapia- ja enesearengu õpingutesse, et olla toeks ka teistele.

Kuidas minust sai koolitaja

Minu teekond koolitajaks sai alguse teenindusvaldkonnas, kus avastasin rõõmu suhtlemisest erinevate inimestega. See kogemus kandis mind läbi erinevate rollide, alates teenindajast kuni ettevõtja ja juhini. Oma pere loomisel tundsin soovi mõista suhete dünaamikaid veelgi sügavamalt ning suundusin õppima transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia valdkonda. Arusaam, et suhetega toimetulek muudab elu kergemaks, viis mind koolitajana tegutsema. Ühendades teeninduskogemuse ja teraapia teadmised, loon koolitustel keskkondi, kus suhted on hoitud ja sõnad loovad positiivse päeva ka rasketel hetkedel. Minu eesmärk koolitajana on toetada inimeste arengut, pakkudes praktilisi oskusi ja teadmisi, mis aitavad neil nii isiklikus kui ka tööelus edukalt hakkama saada.

Teenused

Radikaalne andestamine

ÕNNE teraapia ehk Radikaalne andestamine (RA) on teekond süütundest, pettumusest ja kahetsusest andestuse, vabaduseni ja rõõmuni.
Colin Tipping, RA meetodi looja, rõhutab, et meie valik ei seisne mitte kogemuse saamises, vaid selles, kui kaua me selle kogemuse tõttu kannataja rollis püsime. RA aitab vabaneda ohvrimeelsusest ja süütundest ning luua teadlikuma ja rõõmsama elu.

Teenused

Nõustamine / Teraapia

Individuaalne nõustamine on just sinu jaoks, kui vajad mõistmist ja tuge rasketel hetkedel ning soovid oma ellu rohkem selgust ja positiivsust. See on suurepärane võimalus taastada ühendus iseendaga ja maailmaga ning vabaneda negatiivsete emotsioonide haardetest. Olgu tegemist stressi, ärevuse, depressiooni või läbipõlemisega, individuaalne nõustamine aitab sul leida sisemist rahu ja tasakaalu.

Teenused

Bachi õieteraapia

Bachi õieteraapia on loodusravisüsteem, mis kasutab mittemürgiseid taimi, et toetada inimeste emotsionaalset tasakaalu ja heaolu. See sobib kasutamiseks igas vanuses inimestele, sealhulgas lastele, rasedatele ning loomadele. Bachi õieteraapia aitab tasakaalustada negatiivseid emotsioone, tuues esile igaühe parima olemuse ning võimaldades elada täisväärtuslikumat ja rõõmsamat elu.

Aitan Sinul eluga edasi liikuda ning endas taas rahu, aktsepteerimine ja elurõõm leida.

Owner & CEO Ege Riitsalu

Kontakt

Võta ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Ees- ja perekonnanimi